Paslaugos

Ikiteisminis ir teisminis išieškojimas iš fizinių ir juridinių asmenų

Skolų išieškojimas – tai specifinių žinių bei praktikos reikalaujantis procesas. Neretai įmonėse nėra kam priskirti skolos išieškojimo funkcijos ir tokiu būdu vieni nuo kitų šią funkciją „stumdo“. Darbas su skolininkais reikalauja specialaus psichologinio pasiruošimo, teisinių žinių ir patirties. Patikėkite savo bėdas savo srities profesionalams. Už suteiktas paslaugas Jūs mokate tik tada, kai sugrąžinta skola pasiekia Jus. Mokate tik už rezultatą.

Matydami neperspektyvų ikiteisminį išieškojimą, pasiūlysime optimalų variantą, dėl skolos atgavimo teisminiu būdu, jei jis yra tikslingas. Orientuojamės ne į „skolos priteisimą“, bet į realų „skolos atgavimą“.

Išieškant įsiskolinimus iš fizinių bei juridinių asmenų mes taikome savo ilgamete praktika suformuotą metodiką, kurią parenkame kiekvienu individualiu atveju. Netradiciniai sprendimai lemia gerus mūsų darbo rezultatus.

Finansinių atsiskaitymų kontrolė

Negaiškite laiko primindami savo verslo partneriams apie artėjančius mokėjimo terminus. Padarysime tai už Jus, siekdami padidinti Jūsų apyvartinių lėšų grįžtamumą.

Prevencinis spaudas

Leiskite savo verslo partneriams išmokti laiku, nevėluojant atsiskaityti už suteiktas paslaugas, primenant apie vykdomą skolų prevencinę priežiūrą Jūsų įmonėje.

Skolų pripažinimas beviltiškomis

Skolų beviltiškumui įrodyti yra surenkami visi reikalingi dokumentai, kaip tai numatyta LR Finansų ministro 2002.02.11 įsakymu Nr. 40 patvirtintose „Skolų beviltiškumo ir pastangų šioms skoloms susigrąžinti įrodymo bei beviltiškų skolų sumų apskaičiavimo taisyklėse“ ir pakeitimuose patvirtintuose 2007.03.06 LR Finansų ministro įsakymu Nr. 1K-099.